Oczywiście, że musi być transakcja po obu stronach. Mi chodziło, że ktoś kupuje po 113zł i w tej samej sekundzie idzie sprzedaż po 112,50zł, wczoraj na różnych poziomach było tak dosyć często. Dzisiaj znowu ktoś sprzedaje po 30, 25 szt schodząc z ceną - automat ?