Oni doskonale rozumieją te dane, natomiast interpretują je w sposób zgodny ze swoją narracją. To oczywiście ich prawo, jednak warto oddzielać opinię od faktów.
Niezależnie od forumowych dyskusji, ostateczną weryfikacją zawsze jest rynek – jego reakcja na raporty, komunikaty i realny postęp projektów. Indywidualne interpretacje, nawet powtarzane wielokrotnie, nie mają wpływu na fundamenty ani na decyzje inwestorów instytucjonalnych.
Nie wchodząc w personalne spory – czas pokaże, która narracja była bliższa rzeczywistości. Rynek zwykle weryfikuje te kwestie bez emocji.
Napisałbym że to tylko moja opinia ale w tym przypadku to fakt, decydujące zdanie mają podmioty instytucjonalne a nie dwóch śmieszków w forum