Raport nie zawojował notowań, ale przynajmniej spadki wyhamowały. Są przychody, jest gotówka w kasie więc przynajmniej nie jest to jakiś trup widmo jakich wiele na NC. Liczę, że PLW będzie chciało wyratować spółke. Teraz pozostało uśredniać i czekać na jakieś dobre infa co nie zmienia faktu ze pewnie wiekszosc z nas jest rozczarowana bo nie tak to mialo wygladac.