Najbardziej zastanawia info o DDS. Movie informuje że DDS zrobi nowopowstałe Exile Studio złożone głównie z byłych pracowników Poly, Poly natomiast informuje że dalej robi DDS. Nie zostało chyba nic innego jak napisać oficjalnego maila do wszystkich tych trzech spółek i się dowiedzieć kto w końcu tę grę robi.
Może w najbliższych wiadomościach ze spółki coś wyjaśnią.
I dalej nie wiadomo co z Tribe, czy będzie go robić LMG czy dalej Poly.
Jeśli Poly to co to za nowy tytuł który ma robić LMG.
Dużo pytań i straszne zamieszanie się zrobiło.
Tylko czekać aż Playway wprowadzi kolejne pięćdziesiąt spółek na giełdę, Movie dwadzieścia i każda z nich będzie robić zarówno DDS jak i Tribe.
Za takie jazdy newconnect powinien być zbanowany.