Dnia 2020-02-20 o godz. 06:16 ~ROMEL napisał(a):
> Ja nigdy nie powiedziałem że Lvc to zła spółeczka.Kibicuję jej pomimo że wywaliłem.
> > To czy odkupię uzależniam od tego co będzie się działo 24-25 luty na giełdach światowych.
Fakt, widać, że wywaliłeś, ale też nie pachniesz domem maklerskim:)
Zwracam honor, ale proszę nie bij piany, dzięki!