Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,05 zł , zmiana od tamtej pory: 600,00%

Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA

Zgłoś do moderatora
Obserwator--DFMP spółka główna w USA oraz ACGUISTIS ART------główny wodzirej -DANIEL PASZYŃSKI---------------------------Dalej--VAVELL INC-MENORA INVESTMENTS LLC-ARTS SAMARA FINE LLC--to spółki zależne----W tych spółkkach prezesami i wice prezesami są wymieniony już DANJEL ORAZ ANNA -ANNA MERCEDES-FERRARI STANLEY I WERONIKA--Mogę się zgodzić że ANNA jest babcią-ale wątpię POZDRAWIAM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -1,69% 0,35 2024-02-26 15:29:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.