Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dzisiaj prawdziwe NWZA

Zgłoś do moderatora
pewnie przybędą i oprotestują i zaskarżą wszystkie uchwały. Tak byłoby logicznie. A jak by model buczkowski zabrał ze sobą modela tate to redelkiewicz by się zakochał i zdurniał, a wszystkie pracownice wisiałyby modelowi na szyjce. I koszewo opanowane. Dwa modele zamieszkałyby w pałacu, ściskaliby sobie rączki, dotykaliby się noskami i łapali za końcówki. Taka wiejska, koszewska sielanka by się zrobiła.....................a nie wiecznie ten mafioso, co nie chce do kraju przyjechać. I jego ludzie z przeszłością i bliznami na twarzach..................dawaj buczek, dawaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,57% 0,35 2024-02-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.