Kupiłem po raz kolejny po z obecną średnią 225. Kurs poniżej 280 mnie nie interesuje. Chociaż wydaje mi się że zostanę na dlużej, kolejne dni przyniosą odbicie ale prawdziwa wspinaczka zacznie się przy rozpoczęciu akcji marketingowej do DCL do W3 i W4