ja pineidze mam od 12 ,ale widac ze znowu kombinuja szkoda bo popyt zamarl,wiec kazda iloscia mozna zrzucic kurs gdzie sie chce!!!
tania spolka,ale co z tego hosssy nie bylo i nie ma ,a co gorsze widac potezna besse,nie wiemjak ccha to rozegrac,narazie kombinuja miedzy soba!
jak pojdzie rkach na calym rynku to chyba kwestai przjecia odejdzie na bocnzy plan
itd itd
przeceiz ofe spia na pineidzach,tfi duzo dostaly do gotowkowych i obligacyji korporacyjnych,a na rynku s apienidze skoro jakeis wymysly kupuja typu cdrl !
rynek zero plynosci poza wig 20 i jak tu norlanie podchdozic do tego umeira nam gielda komuchy zniszcza wsyztsko a my ich musimy rozlcizyc cal abande 4rga karnie i finansowo!!!!!