Nie ma co porównywać dwóch spółek, 4 mass wzrósł licząc w tysiącach procent od ceny wyjściowej....więc korekta musiała przyjść w celu korekty i urealnienia ceny. Uważam, że mimo tej korekty 4mass i tak wzrośnie jeszcze mocno, bo niedługo bedzie ponownie obowiązkowe noszenie maseczek...
Wracając do NGG to tutaj można powiedzieć, że wzrost jest trzymany i zostanie uwolniony po pozytywnych informacjach. Potrzebny jest impuls pozytywny, bo spółka jest dochodowa i zystki dopiero przed nią...więc dlatego jest duży potencjał wzrostowy...tutaj zawsze kupuje się przyszłość...
pozdrawiam