Pamietam poprzedni kryzys. Były czarne piątki, czarne czwartki, odbicia a potem czarne już były nawet poniedziałki i środy itd..
Więc trzeba rozważnie bo sie może okazać podobnie, i po spadkach mogą przyjść kolejne spadki i póżniej kolejne i już nie bedzie komu kupować bo wszysscy zamiast gotwki bedą mieli takie czy inne akcje na hakach