Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  101,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Dziś pąpa

Zgłoś do moderatora
W grudniu 2025 r. sprzedaż detaliczna (w cenach stałych) w porównaniu z analogicznym okresem 2024 r. zwiększyła się znacznie w grupach: „meble, rtv, agd” (o 19,8%), „pojazdy samochodowe, motocykle, części” (o 13,1%), „pozostałe” (o 8,6%), „farmaceutyki, kosmetyki, sprzęt ortopedyczny” (o 8,4%), „paliwa stałe, ciekłe i gazowe” (o 8,3%).

To wskazuje na dobre wyniki za czwarty kwartał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -1,92% 108,36 2026-02-13 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.