Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,58 zł , zmiana od tamtej pory: 26,17%

Re: Dziennik leszcza

Zgłoś do moderatora
Poważnie pytasz, czy jaja se robisz? Praca na zlecenie to stabilny chic nie powalający na kolana zysk. Własny projekt to zdecydowanie większy potencjalny zysk ale i możliwość poniesienia porażki (druzgocącej). Pcf mając zagwarantowane wpływy z prac na zlecenie jest w idealnym momencie do podjęcia ryzyka związanego z własnym projektem. Dlatego ta spółka jest (według mnie) na trampolinie. I albo wybije się wysoko na dwóch nogach albo się poślizgnie i złamie jedna nogę. Ja w nich wierzę dlatego tu jestem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 0,00% 51,20 2022-07-07 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.