Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,80 zł , zmiana od tamtej pory: 14,23%

Re: dzień dywidendy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-01 o godz. 14:05 ~Aa napisał(a):
> Niezależnie od tego co zrobisz ,podatek prędzej czy później trzeba będzie zapłacić ,tym bardziej ze spółka pomału pnie sie do góry .Jeśli następny kwartał będzie dobry a wszystko na to wskazuje ,może w końcu nawet wystrzelić .

Ale tylko raz,a przy dywidendzie 2 razy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -0,65% 84,30 2021-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.