I co z tego? Zmiana na inny indeks sprawi że ten mierny Zarząd z nędznym Prezesiną zacznie wreszcie komunikować się z akcjonariatem? Na telefon do firmy zostajesz przekierowany i możesz czekać do usra..ej śmierci a nikt nie odbierze słuchawki. Maile tez bez odpowiedzi - internet im chyba odcięli. A Ty tu piszesz o jakiś Plusach??