Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  65,20 zł , zmiana od tamtej pory: 1,84%

Re: Dzięki za dobrą grę XD

Zgłoś do moderatora
Wątpie by chodziło o zimę, ja niżej 90 nie sprzedam większej ilości.
c/z 3 c/w jak dobrze pamiętam 0.4 to bardzo tanio nawet po tym wzroście. Jak by c/z 6 wynosiła a c/wk 0.8 to było by drogo czy tanio a jak by c/z wynosiła 9 w c/wk 1.2 to było by drogo czy tanio ?
Chyba nadal tanio by było więc fajnie że zarobiłeś 100% ale ja i tak nie sprzedam nic poniżej 90 zeta i nadal jak to zrobie to będzie ktoś mógł tanio kupić i zarobić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOGENERA -0,38% 78,50 2026-02-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.