Pchasz palce miedzy drzwi nie znajac tematu
i probujesz tu robic z siebie arbitra
albo nie widzisz czemu mam taki stosunek
do maka albo raczej nie chcesz widziec.
Generalnie goscia ignoruje ale nie mozna
wszystkich zaczepek pozostawiac bez odpowiedzi.
Co do spamowania to radze swoje wpisy przeczytac
bo jestescie tacy sami Ty i Swiss, fajny argument?
Ja Ci tam jakos nie pisalem dorosnij dziecko,
chcesz sie odgrywac to sie odgrywaj tylko moze
wybiez sobie merytoryczny watek
bo inaczej to dziecinada o ktora sam mnie oskarzasz.