A siedziałeś futrzaku spokojnie w swojej norze i znowu wyszedłeś przed zimą.... ? Dawno i wiele razy pisałem tu na tym forum, tyle że niektórzy nie mają odpowiedniej pojemności pamięci, żeby to zapamiętać. Pisałem, żeby powściągnąć emocje, gdyż wszystko idzie planowo, projekt jest nowatorski, dobrze prowadzony i nie dał powodu do jakichkolwiek zastrzeżeń. Zacisnąć tyłki i czekać, a nie zalewać tego forum bzdurami o białych świecach, dzidach itp. To co się dziej z kursem jest tylko i wyłącznie działaniem wokół spólki a nie w spółce i robią to drobne cwaniaczki bujając kursem. Do których ty musiałeś dołączyć ze swoimi chamskimi sugestiami, dopasowując się stylem i poziomem.