Dnia 2015-05-20 o godz. 10:27 ~leo napisał(a):
> czyli widze ze nikt w tej sprawie sie nic nie orientuje
---------------
mnie leo musisz usprawiedliwić, bo ja sobie zysk na pxmie realizowałem, a to na fixach nie takie proste.
Ale jestem po, to zerknąłem na to co wkleiłeś. Na mój gust, Wajda jest jednym ze sponsorów tych badań