na razie wszyscy robią podchody jak do jeża , bo chcieli kupić tylko , że jakby chcieli pocisnąć to przy FF ok 19 % to 4 zł było by szybko.Spółka ma parametry wzrostu bardzo dynamiczne i niemal można być pewnym podobnego wyniku w drugim kwartale - a to daje przepustkę na duże zainteresowanie i wysoki kurs w najbliższej perspektywie.