Ile można czekać na wzrosty, od kilku miesięcy tylko spada albo kisi, ja mam czas nawet rok czekać. Akcji nie oddam ale widzę że inni sypacze nie wytrzymują. Zasypują i sprzedają ze stratą. Ta spółka powinna się nazywać ZNZ(Zasypać Nawalić Zagrzebać)...a za pół roku sprzedać po 30 zł...)