Dywidenda w kwocie 5,48 zł na 1 akcję (75% zysku netto) będzie. Potwierdził to Prezes XTB. Czy główny akcjonariusz posiadający dziś 47 % akcji zdecyduje się kolejne ABB ? Bardzo wątpię. Natomiast gdyby do tego doszło i zaangażowanie w spółce zwiększyłby norweski fundusz emerytalny, to jestem za. Wtedy cena akcji na poziomie 80 zł nie byłaby niczym nadzwyczajnym.