Fakt ze pewności co do dywidendy nie ma - ale spokojnie będzie ;)
Tak ja trolle pisały, że ABB już na pewno nie będzie bo główny w zyciu z perły nie zejdzie poniżej 50% to cóż...
tak dywidenda jak i ABB należy się spodziewać - są podobnie prawdopodobne.