Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  78,00 zł , zmiana od tamtej pory: 63,97%

Re: Dywidenda CEZ

Zgłoś do moderatora
Oni pobierają 35 % dla osób które nie są rezydentami podatkowymi krajów Unii i z założenia wszystkich tak traktują, dopiero jak przedstawisz jakieś dokumenty o rezydencji podatkowej to wtedy powinni policzyć chyba nawet 5 procent bo mamy podpisane z nimi umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, temat jest opisany w internecie i z tego co widziałem to walkowany był kilkukrotnie. Edi możesz powiedzieć w jakim domu maklerskimjuż otrzymales bo w moim pko nadal nic , co wiecej zastanawiam się bo cez wypalaca w koronach a makler powinien chyba sam przewalutowac na PLN?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,47% 127,90 2021-09-23 11:48:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.