Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  78,00 zł , zmiana od tamtej pory: 63,97%

Re: Dywidenda CEZ

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-03 o godz. 20:15 ~Nowy napisał(a):
> Dostał może ktoś już dywidendę I czy może powiedzieć jaki podatek został pobrany bo sporo się naczytalem I wygląda że może być różnie 15 albo 35

u mnie też około 35% zabrali :/
~Nowy czytałeś może od czego to zależy?
Bo np. Shell na giełdzie ma akcje serii A zarejestrowane w Holandii i pobiera 15% od dywidendy, a akcje serii A zarejestrowane w UK są bez obciążenia.
Zastanawiam się czy ty nie jest tak, że jak kupimy na giełdzie w warszawie to nam naliczają podatek czesi 15% i polacy 19%, a jak na giełdzie we Frankrurcie to tylko 15%.
Kupował ktoś może akcje CEZ przez giełdę DEU-XETRA?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,47% 127,90 2021-09-23 11:48:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.