Dnia 2016-12-27 o godz. 13:25 ~Segandith napisał(a):
> Dla Ciebie może nie warta ale dla dużej części rynku ma to znaczenie. Chęć dzielenia się zyskiem z akcjonariuszami jest według mnie pozytywnym komunikatem. W tym roku dywidenda będzie symboliczna ale jeżeli rynek IT w Polsce ruszy to może być tego dużo więcej.
Zamierza/planuje to nie oznacza ,że wypłaci, to tylko komunikat że "a może" albo a może NIE