Dla Ciebie może nie warta ale dla dużej części rynku ma to znaczenie. Chęć dzielenia się zyskiem z akcjonariuszami jest według mnie pozytywnym komunikatem. W tym roku dywidenda będzie symboliczna ale jeżeli rynek IT w Polsce ruszy to może być tego dużo więcej.