Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,34 zł , zmiana od tamtej pory: -9,12%

Re: Dywidenda

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-09-19 o godz. 01:00 ~Prądozaur napisał(a):
> Nawet NN który tu sprzedał się w nibywezwaniu prawie 60 mln akcji za 2,12 i 2,75 PLN z podejrzanych według mnie powodów zrobił to jednak w tym śmiesznym oficjalnym wezwaniu nie poza GPW

A jakież to mogły być powody ? :-). Bo przecież brzydziliby się wziąć pod stołem...
I co z tego, że NN w wezwaniu ? Kto zabroni sprzedać ALLIANZ w pakiecie poza sesją ?
Dogadują się ze sobą dwa zainteresowane podmioty i leci transakcja po cenie jaką sobie ustalą. Mało razy tak na GPW się to
odbywało ? I cena ta może się znacząco różnić od aktualnego kursu.
" Oczekuj najlepszego, bądź gotowy na najgorsze ".
Nie ma ludzi idealnie zdrowych - są źle zdiagnozowani.
Nie ma bokserów odpornych - są źle trafieni.
Nie ma świętych biznesmenów - są tacy którym za mało zaproponowano :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -0,49% 3,04 2025-10-29 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.