Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: -12,29%

Re: Dywidenda .

Zgłoś do moderatora
A teraz z +20% poszło na -8%. Ciekawe, kto tak się bawi za 20 tys. Odnoszę wrażenia że to ta sama osoba co wywindowała kurs na 1,2zł za 200 000zł. Powiem więcej, to ona zapewne wystawia po 40000sztuk to na kupnie to na sprzedaży. Ot taki cyrk dla ulicy zamiast widełki x2 i powrót na właściwy poziom.
  • Dywidenda . Autor: ~ludwik
  • Re: Dywidenda . Autor: ~oli
  • Re: Dywidenda . Autor: ~jasne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SAKANA -0,42% 0,48 2022-10-05 15:59:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.