Żywiec, Rokita, Asbis, Eurotel, Kęty, może jeszcze Dom Development i Decora. Moją ulubioną jest Ambra, ale nie spełnia twojego >6% jeślibyś teraz kupował.
Każda z tych spółek ma swoją zmienność i są raczej drogie jak dla mnie. No może oprócz Żywca który zawsze kosztuje tyle samo i raczej nie urośnie.