Ja lubię obstawiać minimalną wartość i potem cieszyć się że jest więcej.
Kilka miesięcy temu bym powiedział 2,50-3,00, a zeszłoroczna dywidenda będzie nie do powtórzenia. Teraz mi bliżej do typowania 3,00-3,50. Na plus kurs dolara; neutralnie marże, ale to może zmienić się w obie strony; na minus koszty pracowników i obstawiam chęć niewypłacania 100% zysku i zatrzymania trochę gotówki na przyszłość.
Mam nadzieję, że pomylę się in plus :)