Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: 1,36%

Re: dywidenda

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-09 o godz. 21:37 ~brakDywidendy napisał(a):
> trzymałem 10 lat i same straty ani dywidendy ani kursu ani przyszłości bo za 10 lat będzie max 7 czy 8 zł

To ciekawe, skąd te straty? Ja też siedzę od 10 lat i wtedy można było kupić Relka po 4 złote, dywidendy od 2012 rok w rok około 5% w tym roku nie ma bo zatrzymali pieniądze na rozwój. Projekt kosztuje mniej więcej tyle co roczny zysk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -0,33% 5,98 2022-07-01 11:50:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.