Jeśli większość dowie się o SFD to cena akcji będzie na dużo wyższym poziomie. Spółka w porównaniu z tymi balonami z NC ma gotówkę w kasie. Jestem ich klientem od samego począrku i na orzestrzeni tych lat zrobili mega skok. Raport za 19 rewelacja. Teraz czekamy na raport za II kwartał. Ja dzisiaj dobrałem bo jak zrobi się głosno to będzie sygnał, aby realizować zyski.