na walne być może się wybiorę
na razie mam mało akcji, przyglądam się i analizuję
spółka rozwija się w bardzo dynamiczny sposób
i wskaźnikowo wygląda... tanio, mimo ostatnich wzrostów
ponad 4 mln kwartalnej ebitda, załóżmy 15 mln rocznej
licząc bardzo ostrożnie (NC, jeden dominujący akcjonariusz)
x4 daje 60mln wyceny czyli 1,50zł akcja