Tak kilku flustrantow wyzywa bo bedzie teraz lapanie akcji jest szansa na zmiane trendu po 2 latach spadkow wskazniki rewelacja :) dodatkowo papier wysprzedany maksymalnie oraz 4kwartal jest dla indate kwartalem zyskow wiedz jak sie dobrze rozpedzi bedzie 1.50 zaznaczam ze po tyle byla rozliczana transakcja przejecia wiedz chyba obieli akcje indate p.o. to zeby zarobic .
tu to i 3 zlote mozemy zobaczyc za kilka miesiecy dlaczego odpowiedz jest prosta tutaj jeszcze nikt nie zarobil a spekulacji kochaja groszowe spolki
jedno jest pewne Koniec spadkow