No już to widzę te 6mln zysku netto za 2016 :-)
Tu ledwo będzie 4mln w 2016 a przy 25% daje całe 1gr na akcję. Szał normalnie....
Czapla ptak gra pod publiczkę. Żadnej dywidendy tu nie będzie przez długi czas....
Oni ledwo przędą kwartał do kwartału a wy tu o dywidendzie. Hello pobudka ludzie.
Ale każdy sobie rzepkę skrobie