Dnia 2016-04-28 o godz. 20:26 dzikibyk napisał(a):
> po 17 juz nie będzie w tym tygodniu, obawiam sie ze jutro 18 pęknie bardzo szybko, duzo tu pismaków bez pokrycia, ale ci co chcieli i czekali na info w koncu je dostali wiec wiedza na czym spółka stoi
NIestety 18 nie pękło co oznacza spadek,. Na 12,13 zobacz ledwo po 100k akcji, czyli jak runie to te poziomy pewne i wtedy można kupować. Może przy tych spadkach zahaczy o 10 gr ale nie każdy się załapie, 12gr to bardzo dobra cena.