Chłopie, przecież to jest dywidenda prawie 6%!! Nie przypadkowo kurs akcji poleciał w dół. Teraz juz wszystko rozumiem.
Zniżanie kursu, zeby zostać na dość wysokim % wypłaty dywidendy aby zachęcić inwestorów. Brak dofinansowania z PARP spowodował dodatkowo, ze chcą na dywidendzie zaoszczędzić i zainwestować.
Kurs bedzie bujał 0.16-0.20 do czasu zatwierdzenia przez walne dywidendy nawet mi,o korzystnego raportu.
Jak juz zaklepią dywidendę, windujemy kurs do góry!
Zeszłoroczny wzrost pokazał realny potencjał. Do końca roku wracamy na złotówki.