Nie zależy mi na 100 procentach... Bardziej na rozwoju firmy, organicznym tak aby w przyszłości zniwelować problemy ze zmiennością dla xtb.
Chodziło mi bardziej o taki lekki łatwy i przyjemny post ipogdybanie ile realnie może być dywidendy . Jakie są idealne oczekiwania . Kwotowo nie procentowo.
Szczęśliwego nowego roku