Co tu dużo spekulować wypłaca 50 albo 75 procent zdaje się że mogą 75 bez problemu wypłacić po ostatnim info. Ale to już kwestia będzie pewnie właściciela czy chce takiego transferu i ile zostawić kasy w spółce. 50 procent to jest prawie 4.5 zł licząc dobry zysk za 4q a 75 procent to ponad 6 zł i będzie tak jak się spodoba panu Kubie i tyle . Na 100 procent bym nie liczył to samo w sobie jest nierozsądne . Więc między 4.5 a 6.5 się zamknie dywidenda i tyle . Zobaczymy co pokaże raport końcem stycznia i co zarekomenduje zarząd początkiem marca . Tak czy siak dywidenda będzie syta .