Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,55 zł , zmiana od tamtej pory: -45,75%

Re: Dystrybutor wystaw cale

Zgłoś do moderatora
Obawiam się, że tu dystrybutora nie ma. To cześć ulicy która kupiła akcje pod wielkie plany i wykrwawia się do końca z resztek akcji, powoli akceptując stratę. Tu niestety brakuje kogoś dużego po stronie popytu, co by trochę pociągnął kurs do góry. W zeszłym roku zrobili to drobni zwabieni na maseczki. Teraz już to "se ne wrati", tylko dobry wynik finansowy może dać impuls do wzrostu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -0,10% 1,93 2023-12-08 16:24:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.