Dnia 2023-03-10 o godz. 16:36 ~Zenobiusz napisał(a):
> Darren trollu. Po 17 to zbierali ci którzy teraz realizują zyski
Zenobiusz trolu spadziowy, ty to samo piszesz o tej realizacji zysków od 22 zl.
Ja mam od 17 zł i nawet mi nie w głowie sprzedawać, więc nie wiem skad masz taką wiedze