Dnia 2023-03-10 o godz. 16:22 ~Bari napisał(a):
> Dla mnie dzisiaj piękny dzień zarobiłem na kontraktach srebro złoto mieć naprawdę jestem dzisiaj zadowolony rozpoczynam mega weekend wykasowaliśmy xtb pięknie czekaliśmy na odbicie srebra i złota i dziś to się stało żegnamy leszcze i ulicę my zarobieni a wy
"mieć" to chodzi o miedż czy coś chcesz mieć odpisz bo mnie ciekawość zżera