dobre wyniki a będą jeszcze lepsze
dokupią trochę stacji po lotosie
markę mają dobrą
teraz są dobre marże na paliwach
do tego mają własny import
no i handel ropą jeszcze teraz im doszedł (nie wiem jak na tym wyjdą ale lizcę, że ok)
wchodzą w fotowoltaikę też marka dobra jednak będzie im ciężko
fotowoltaikę lubią inwestorzy
tak to widzę
kapitalizacja nie jest jakaś duża jeszcze.
ropa już drożeje dziś 1,3%