Fon to ścierwo ale jak się dobrze podczepiane i nie będziesz zbyt zachłanny to możesz nieźle wycisnąć. Moim zdaniem znowu zaczyna się zabawa chochoła. Po dłuższym szorowaniu dna mamy trzy podbitki na większych obrotach. To na razie przedsmak. Wycena śmieciowa a realnie firma ma czym żonglować. Szarpią jeszcze kursem ale właśnie dlatego warto brać i to teraz za te 28_29gr.