tutaj będzie bardzo duża takich umów!!
ale trzeba poczekać!!
jeszcze troche!!
jak dadzą infa to po takiej cenie 35 gr nie kupisz !!
moim zdaniem nawet po 1 zł nie kupisz!!!
11 mln akcji a potencjalne zyski i to szybko!! już w tym roku astronomiczne!!