Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Duży ruch na papierze

Zgłoś do moderatora
To raczej muszą być fundusze, bo nie wierzę, że drobni pozbywają się akcji po takich cenach (no chyba, że jacyś skrajni desperaci). Fundusze mają jeszcze wiele akcji mimo, że nie figurują w głównym akcjonariacie. Istnieje jeszcze możliwość, że spółka manipuluje kursem, ale to już by była sprawa kryminalna-myślę jednak, że taka ewentualność tutaj nie ma miejsca.
Odnośnie tych pozostałych należności wobec głównego akcjonariusza, to faktycznie taka pozycja istnieje, bodajże na 37 stronie raportu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET -0,46% 10,90 2022-05-20 15:24:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.