Dnia 2016-09-25 o godz. 17:35 ~Wololo napisał(a):
> Tak masz 100% racji ostatni tydzień września kiedy do akcji marketingowej pozostało kilka-kilkanaście to wspaniały moment na sprzedaż akcji.
>
Wszyscy co mają akcje powinni kupić po jednym urządzeniu i dać dla swoich żon, dziewczyn, córek do użytku, a panie mające akcje niech kupią dla siebie i bedziemy wiedzieli jaka jest tego skuteczność. Ja kupię.