Nie martw się za miesiąc będzie powyżej 38zł, a tym niedorosłym inwestorkom wypadną mleczaki.Poza tym nie warto takim odpowiadać , najlepiej olać , na tej spółce patologia wykruszy się już przy 30zł bo to skoczki kupujący i sprzedający 50 lub 100akcji na różnicy 1zł do 1,5zł.pozdrawiam