Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,55 zł , zmiana od tamtej pory: 56,91%

Re: Duża okazja ta spółeczka

Zgłoś do moderatora
Na kolejowych inwestycjach rosną Trakcja i Torpol. Proces wychodzenia z restrukturyzacji dał impuls Polimeksowi, który od momentu publikacji raportu - 28 grudnia - podwoił swoją wartość. Przy okazji pociągnął on za sobą inne Mostostale, giełdowo świetnie w rok weszły Mostostal Warszawa, Mostostal Płock i Mostostal Zabrze. Hossa trwa, a dobre wyniki lidera - Budimeksu - tylko podbiły oczekiwania dotyczące przedstawicieli branży.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Lockdown-budowlance-nie-straszny-Spolki-srubuja-maksima-8038895.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC -3,56% 24,40 2021-09-21 17:01:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.